Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Nasza szkolna gazetka - "Kurier Jedynki"

Nasza szkolna gazetka - "Kurier Jedynki"

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 25.01.2017

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół nr 1 w Nidzicy ukazały się cztery numery gazetki szkolnej Kurier Jedynki. Jej celem jest przede wszystkim rozwijanie dziennikarskich umiejętności naszych uczniów oraz promowanie twórczości dzieci i młodzieży.

W Kurierze Jedynki pojawiały się m.in.: wspaniałe opowiadania stworzone przez uczniów, wywiady z nauczycielami naszej szkoły, ciekawostki matematyczne związane z trwającym rokiem matematyki w naszej szkole, krzyżówki, interesujące nowinki ze świata przyrody i nie tylko. Wspólna praca nad naszą gazetką przynosi wiele radości nie tylko tworzącym ją młodym redaktorom, ale również naszym czytelnikom.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień