Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Nasza szkolna gazetka - "Kurier Jedynki"

Nasza szkolna gazetka - "Kurier Jedynki"

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 25.01.2017

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół nr 1 w Nidzicy ukazały się cztery numery gazetki szkolnej Kurier Jedynki. Jej celem jest przede wszystkim rozwijanie dziennikarskich umiejętności naszych uczniów oraz promowanie twórczości dzieci i młodzieży.

W Kurierze Jedynki pojawiały się m.in.: wspaniałe opowiadania stworzone przez uczniów, wywiady z nauczycielami naszej szkoły, ciekawostki matematyczne związane z trwającym rokiem matematyki w naszej szkole, krzyżówki, interesujące nowinki ze świata przyrody i nie tylko. Wspólna praca nad naszą gazetką przynosi wiele radości nie tylko tworzącym ją młodym redaktorom, ale również naszym czytelnikom.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania