Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Nasza szkoła wspiera WOŚP

Nasza szkoła wspiera WOŚP

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 23.01.2017

15.01.2017r.znów zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w zbiórce pieniędzy.

Dużą grupę wolontariuszy stanowili harcerze z Hufca Nidzica, w tym nasze gimnazjalistki-Kinga Kosińska z 2b i Oliwia Szlenzak z 1a.Wytrwałe wolontariuszki zbierały pieniądze od godz.8.00 do 16.00, po czym odbyła się licytacja rzeczy ufundowanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka pieniędzy trwała przez cały tydzień także na terenie szkoły. Kwestę przeprowadził Samorząd Uczniowski.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień