Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Nasza loteria fantowa

Nasza loteria fantowa

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 14.01.2015

03.12.2014

   Dnia 3 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Edmunda Bojanowskiego w Kuźnicy Czeszyckiej odbyła się loteria fantowa i kiermasz ciast pod hasłem "DLA NINY". W przygotowaniach brały udział uczennice z klasy I gimnazjum. Opiekunem tej grupy młodzieży była pani Paulina Pasznicka. Już od wczesnych godzin rannych w szkole trwały intensywne przygotowania do tego wydarzenia. Trzeba przyznać, że stoisko z fantami i ciastami wyglądało imponująco. O godzinie dziesiątej zjawili się na kiermaszu pierwsi uczniowie. Po paru minutach widać było, że sporo osób jest zainteresowanych tą akcją. Część uczniów degustowała ciasto, a pozostali brali udział w loterii. Wszystko przebiegało pomyślnie. Ubywało i losów, i ciasta.  Organizatorzy byli bardzo zadowoleni z postawy naszych uczniów. Zebrano w tym dniu kwotę 500 złotych na pomoc dla chorej dziewczynki z Krośnic, która cierpi na poważne problemy ze słuchem. Zarówno organizatorzy jak i sami uczniowie byli bardzo zadowoleni z tego, że mogli pomóc osobie potrzebującej. Ważne w tym wszystkim jest to, że dzieci, młodzież i nauczyciele są otwarci na pomoc innym osobom w potrzebie. Już w tej chwili myślimy o następnej akcji, aby tylko pomóc naszej koleżance z Krośnic. Mamy naprawdę wielkie serca. Dziękujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania