Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Nasz uczeń Grzegorz ponownie najlepszy

Nasz uczeń Grzegorz ponownie najlepszy

Warszawa 24.03.2015

Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej "Gimtech"

14 marca 2015 r. w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu 4 uczniów naszego gimnazjum: Grzegorz Starzyk, Krystian Mikrut, Artur Anuszewski i Łukasz Harla, wzięło udział w drugim etapie trzeciej edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Gimtech". W konkursie uczestniczyło 38 uczniów wyłonionych spośród 300 gimnazjalistów powiatu mieleckiego, którzy uczestniczyli w szkolnym etapie tego konkursu. Najlepszy spośród naszych reprezentantów Grzegorz Starzyk, dopiero w dogrywce został wyeliminowany ze ścisłego finału. Wszystkim chłopcom należą się słowa uznania i wielkie gratulacje, bo konkurs ten obejmował rozległą wiedzę nie tylko dotyczącą techniki, ale fizyki, matematyki i informatyki.

Goszcząc w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu mieliśmy okazję zwiedzić niektóre pracownie oraz dowiedzieć się co do zaoferowania ma ta szkoła swoim przyszłym uczniom.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania