Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Najlepsi z najlepszych

Najlepsi z najlepszych

Warszawa 27.02.2019

Nagradzanie i wyróżnianie najlepszych uczniów wpisało się na stałe do naszego szkolnego kalendarza, jest wyjatkowym wydarzeniem, sprawiającym radość uczniom i przynoszącym ogromną satysfakcję rodzicom i szkole. Tegoroczna uroczystość, której przyświecało hasło "Najlepsi z najlepszych" odbyła się 27 lutego 2019 roku.

 Uczniowie,  którzy osiągnęli wysokie wyniki  w nauce, w sporcie i wyróżniają się wzorową   postawą  otrzymali stypendia Burmistrza oraz nagrody Dyrektora Szkoły.Wśród nagrodzonych uczniów  są Talentowicze: Julka Zakrzewska, Miłosz Ciechan, Weronika Wojtyna, Małgorzata Terlecka, Piotr Siwiec,Marta Marczewska,Adela Kwiecień,Ula Lasota, Amelia Mazur, którzy oprócz sukcesów w nauce i w sporcie wyróżniają się wielkim zaangażowaniem, niezwykłą  kreatywnością i  przedsiębiorczością w sferze społecznej. Jesteśmy bardzo dumni z naszej zdolnej  młodzieży i życzymy  dalszych sukcesów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania