Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
Nagrody KBS

Nagrody KBS

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 21.06.2016

Podsumowanie konkursu plastycznego dla członków SKO - „Mała-wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje”

W dniu 10 czerwca 2016 roku odwiedziła nas pani Teresa Gacek - pracownik KBS o/ w Kozłowie.  

Pani Gacek poinformowała zebranych o roli SKO w rozwijaniu idei systematycznego i świadomego oszczędzania wśród uczniów o możliwości założenia konta indywidualnego. Działalność SKO od wielu lat wspiera KBS, który jest organizatorem wielu konkursów. SKO przy Gimnazjum w Kozłowie chętnie  w nich uczestniczy i zdobywa nagrody oraz wyróżnienia. Pani Teresa Gacek podziękowała opiekunowi SKO pani Małgorzacie Mazeli za owocną współpracę.

W ramach popularyzacji systematycznego i świadomego oszczędzania wśród uczniów i młodzieży Bank w ubiegłym roku zorganizował konkurs plastyczny „Mała-wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje”. Na konkurs nadesłano aż 448 prac.  

Bank ufundował dla 4 uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie Krakowskiego Banku Spółdzielczego nagrody w postaci sprzętu sportowego, które zostały przekazane uczniom.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania