Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Moda na misie nie przemija- bo czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!".

"Moda na misie nie przemija- bo czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!".

Warszawa 28.11.2017

25 listopada obchodzono w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia.Święto to zostało ustanowione dopiero w 2002 roku dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki. Pluszowy miś to pierwsza zabawka jaką otrzymuje dziecko po narodzinach. Staje się towarzyszem wszelkich zabaw, pomocą w pokonywaniu nocnych lęków, a w dorosłych życiu miłym wspomnieniem dziecięcych lat i pamiątką na całe życie.

"Misie, miśki i misiaczki" opuściły domowe zacisza i pojawiły się w szkolnych klasach   i na korytarzach.W naszej szkole zrobiło się kolorowo i „misiowo". Mały Samorząd Uczniowski ogłosił w klasach I – III konkurs na stworzenie największej drużyny misiowej. Każda klasa miała za zadanie utworzyć jak najliczniejszą drużynę pluszowych maskotek. 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania