Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
MISTRZ ORTOGRAFII - ODSŁONA DRUGA

MISTRZ ORTOGRAFII - ODSŁONA DRUGA

Warszawa 17.02.2016

TALENTY ORTOGRAFICZNE NASZYCH SKO-WICZÓW

Po zmaganiach ortograficznych uczniów naszej "podstawówki" w szranki stanęli  gimnazjaliści i choć tekst dyktanda nie był łatwy, udało się się wyłonić najlepszych.

Oto lista zwycięzców:

1 miejsce - Anna Rosik kl. III

2 miejsce - Angelika Rechnio kl. I

3 miejsce - Maria Świątek kl. II

Konkurs przeprowadziły:  p. Marta Delega i p. Agnieszka Gizińska.

Gratulujemy !!!
 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.