Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY  2014

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY 2014

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 13.12.2014

Sport to zdrowie, każdy ci to powie

Dnia 12 grudnia 2014r. w  ZS w  Latowiczu odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Latowicz. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Latowicz Bogdan Świątek- Górski. W zawodach uczestniczyli  sportowcy ze Szkoły Podstawowej z Wielgolasu i  Dębego Małego. Zawodnicy  mogli zmierzyć swoje siły w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz  IV-VI. Celem turnieju była  integracja zawodników podczas konkurencji sportowych uczniów w różnym wieku,  promowanie zdrowego stylu życia oraz  rozwijanie sprawności ruchowej uczniów. W rozgrywkach, chłopcy rywalizowali z dziewczętami, zdobywając punkty dla swojej drużyny w różnorodnych konkurencjach sportowych. W nagrodę za przestrzeganie zasad zdrowej rywalizacji, postawę  „fair  play” wszyscy uczestnicy zawodów rozegrali między sobą mecze w halową piłkę nożną. Dla zawodników przygotowano niespodzianki ufundowane z funduszy pozyskanych z budżetu Gminy Latowicz.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania