Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa we Wróblińcu
Mikołajkowa niespodzianka:)

Mikołajkowa niespodzianka:)

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa we Wróblińcu
Warszawa 11.12.2016

Sprzedaż tostów

Członkowie SKO postanowili w Dzień Św. Mikołaja zafundować całej rzeczy uczniowskiej pyszne tosty – oczywiście nie za darmo – za symboliczną złotówkę. Tosty rozeszły się jak świeże bułeczki. Dziękujemy Weronice Kwaśniewskiej, Aleksandrze Macholak i Karolinie Bargendzie za całodzienną pracę przy sporządzaniu tostów i ich sprzedaży.

Tym samym dziewczętom oraz Sandrze Tymoszuk, Konradowi Pachurze i Antoniemu Okrutnikowi dziękujemy również za produkty niezbędne do sporządzania tostów.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na cel charytatywny.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.