Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Mikołajki

Mikołajki

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 06.12.2017

6 grudnia 2017r.

Dnia 6 grudnia 2017r. w ZS w Latowiczu, obchodziliśmy przemiły dzień , a mianowicie Mikołajki. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja. W taki właśnie sposób cała szkoła świętowała nadejście wyczekiwanego gościa. Nasz szanowny Święty Mikołaj, zawitał w szkolne progi i dla każdego przyniósł przeróżne słodkości, a dla przedszkolaków zabawki. Zanim jednak, każdy otrzymał upominki wszyscy uczniowie z wielką uwagą i skupieniem wysłuchali czytanej przez nauczycieli Opowieści o Świętym Mikołaju. Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor. Na świetlicy szkolnej wykonywaliśmy dla naszych najbliższych drobne upominki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania