Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Mieleckie Targi Edukacyjne

Mieleckie Targi Edukacyjne

Warszawa 29.04.2014

"I co dalej gimnazjalisto?"

- Trzeba mieć marzenia, a następnie trzeba je realizować. Krok po kroku. Usiądźcie i zastanówcie się, jakie macie talenty, jakie macie możliwości i gdzie możecie je zrealizować. Chodzi przecież o to, by mieć satysfakcję z nauki, a później z pracy zawodowej – apelowali do gimnazjalistów organizatorzy, patroni i goście IX Targów Edukacyjnych „I co dalej Gimnazjalisto?”

Razem z tysiącem gimnazjalistów z całego powiatu mieleckiego w dniu 28.04.2014 r. odwiedziliśmy Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, które po raz kolejny stało się miejscem Targów Edukacyjnych organizowanych przez Zespół Szkół Ekonomicznych. 
Targi są dla młodych znakomitą okazją do poznania oferty edukacyjnej.  Były tam wszystkie szkoły z regionu, można dowiedzieć się o nich bardzo wiele, rozwiać wszelkie wątpliwości, podejść, pytać, rozmawiać. To napewno pomoże nam w dokonaniu właściwego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania