Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
Międzyszkolne KonkursowiSKO.

Międzyszkolne KonkursowiSKO.

Warszawa 23.03.2019

KonkursowiSKO Twórczość Marii Konopnickiej dostarcza nam wiele wzruszeń. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z uczniami ze szkół w Brudkach Starych, Wąsewie i Trynosach.

Oni też chyba polubili utwory naszej patronki, bo pięknie je recytowali. Gratulujemy Wioletcie Skoczeń, która zajęła II miejsce. W plastycznym konkursie Jury w składzie : Pani Anna Marszał-inspektor ds. oświaty gminnej i Pani Marta Wójcik-Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie jednogłośnie przyznały I miejsce naszej uczennicy Julii Rupińskiej. Gratulujemy naszym koleżankom!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.