Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Konkurs Piosenki Międzynarodowej- Jagiełło 2018

Konkurs Piosenki Międzynarodowej- Jagiełło 2018

Warszawa 22.03.2018

21 marca 2018 roku w auli I LO w Krasnymstawie odbył się XXXVI Festiwal Piosenki Międzynarodowej Jagiełło 2018. Wśród uczestników nie zabrakło również Talentowiczów, reprezenowała ich Karina Kozłowska.Naszą szkołę reprezentowała także Justyna Wysocka z klasy VII b, która odniosła zwycięstwo w kategorii solowej. Dziewczyny zaprezentowały przygotowane przez siebie utwory, w których ukazały swoje możliwości wokalne, a przy tym umiejętności lingwistyczne.

Pierwszego Dnia Wiosny uczennice nie poszły na wagary, lecz postanowiły wziąć udział w nietypowej lekcji języków obcych. Było to dla nich nowe doświadczenie a jednocześnie możliwość zdobywania wiedzy z języków obcych i doznawania ciekawych przeżyć estetycznych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania