Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Konkurs Piosenki Międzynarodowej- Jagiełło 2018

Konkurs Piosenki Międzynarodowej- Jagiełło 2018

Warszawa 22.03.2018

21 marca 2018 roku w auli I LO w Krasnymstawie odbył się XXXVI Festiwal Piosenki Międzynarodowej Jagiełło 2018. Wśród uczestników nie zabrakło również Talentowiczów, reprezenowała ich Karina Kozłowska.Naszą szkołę reprezentowała także Justyna Wysocka z klasy VII b, która odniosła zwycięstwo w kategorii solowej. Dziewczyny zaprezentowały przygotowane przez siebie utwory, w których ukazały swoje możliwości wokalne, a przy tym umiejętności lingwistyczne.

Pierwszego Dnia Wiosny uczennice nie poszły na wagary, lecz postanowiły wziąć udział w nietypowej lekcji języków obcych. Było to dla nich nowe doświadczenie a jednocześnie możliwość zdobywania wiedzy z języków obcych i doznawania ciekawych przeżyć estetycznych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień