Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Wyciągnij dłoń do tych, którzy Cię potrzebują

Wyciągnij dłoń do tych, którzy Cię potrzebują

Warszawa 14.03.2019

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krasnymstawie została wybrana za współorganizatora Memoriału poświęconego pamięci Jana Błaszczaka- nauczyciela i opiekuna wielu krasnostawskich pokoleń. W zwiazku z tym wydarzeniem zaplanowano zmagania sportowe na dzień 16 marca 2019 roku. Rywalizacje sportowe będą miały charakter charytatywny, zebrane środki przeznaczone bedą na pompę insulinową dla Dawida, ucznia Jedynki.

Dawid ma 13 lat i zawsze lubił grać w piłkę nożną, jednak odkąd zachorował jego życie bardzo się zmieniło.Chciałby być takim chłopcem jak dawniej. Jego marzeniem jest pompa insulinowa,  która pozwoliłaby mu mieć w miarę normalne dzieciństwo.My również chcemy, żeby życie Dawida było takie jak dawniej  i dołożymy do tego swoją cegiełkę. 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień