Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Wyciągnij dłoń do tych, którzy Cię potrzebują

Wyciągnij dłoń do tych, którzy Cię potrzebują

Warszawa 14.03.2019

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krasnymstawie została wybrana za współorganizatora Memoriału poświęconego pamięci Jana Błaszczaka- nauczyciela i opiekuna wielu krasnostawskich pokoleń. W zwiazku z tym wydarzeniem zaplanowano zmagania sportowe na dzień 16 marca 2019 roku. Rywalizacje sportowe będą miały charakter charytatywny, zebrane środki przeznaczone bedą na pompę insulinową dla Dawida, ucznia Jedynki.

Dawid ma 13 lat i zawsze lubił grać w piłkę nożną, jednak odkąd zachorował jego życie bardzo się zmieniło.Chciałby być takim chłopcem jak dawniej. Jego marzeniem jest pompa insulinowa,  która pozwoliłaby mu mieć w miarę normalne dzieciństwo.My również chcemy, żeby życie Dawida było takie jak dawniej  i dołożymy do tego swoją cegiełkę. 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania