Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Mateusz wyróżniony

Mateusz wyróżniony

Warszawa 13.05.2016

w I Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego

Celem Olimpiady jest poszerzanie oraz podnoszenie poziomu umiejętności językowych młodzieży gimnazjalnej z powiatu mieleckiego, odkrywanie młodzieży uzdolnionej językowo, a także kultywowanie wzajemnej współpracy między szkołami, w których młodzież uczy się języka angielskiego.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Monika Waręda i Monika Mierzwińska z klasy III b oraz Mateusz Obara z klasy III a. Komisja konkursowa przyznała wyróżnienie Mateuszowi Obara. Uczeń odebrał nagrodę z rąk dyrektora ZST w Mielcu pana Mariusza Wojciechowskiego w trakcie XI Targów Edukacyjnych zorganizowanych w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Gratulujemy Mateuszowi sukcesu. Dziękujemy również za udział uczennicom klasy III b.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania