Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Marsze na orientację.

Marsze na orientację.

Warszawa 14.12.2017

Uczniowie klas gimnazjalnych, po raz kolejny, uczestniczyli w Mikołajkowych Marszach na Orientację o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów, których organizatorem, już po raz IX, było II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie. W imprezie uczestniczyły 84 osoby z czterech szkół naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowały trzy, dwuosobowe drużyny.

Udział w marszach to nie tylko wspaniała przygoda, ale również nauka pracy w grupie, orientacji w terenie oraz posługiwania się mapą. Uczestnicy mieli też okazję do lepszego poznania terenów miasta Lubartów i wykazania się swoją wiedzą, pomysłowością i umiejętnością logicznego myślenia.

Drużyna w składzie Ania Aftyka i Alicja Topyła zajęła III miejsce w kategorii TM - szkoły podstawowe - klasy siódme i odziały gimnazjalne, za co odebrały pamiątkowy puchar i dyplom. Warto dodać, że Ania Aftyka jest „szefową” TalentowiSKA.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii