Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
"Mamo i Tato jesteście radością naszego życia, co dzień dodajecie nam skrzydeł"

"Mamo i Tato jesteście radością naszego życia, co dzień dodajecie nam skrzydeł"

Warszawa 26.05.2017

Tak dziękowali swoim rodzicom nasi gimnazjaliści podczas uroczystości z okazji Dnia Matki i Ojca, która odbyła się 23 maja 2017 roku w naszej szkole.

Jak już zostało wpisane w tradycję naszej szkoły, młodzież wyraziła słowem i piosenką miłość oraz wdzięczność swoim ukochanym Rodzicom. Pogram artystyczny przygotowany przez uczniów gimnazjum dostarczył zaproszonym gościom wielu emocji. Występom gimnazjalistów towarzyszyły głębokie refleksje a nawet łzy wzruszenia Rodziców. Nie zabrakło również krótkich scenek kabaretowych, które z kolei wywołały uśmiech na wielu twarzach. Młodzież po raz kolejny zaprezentowała swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Pod adresem Rodziców padło wiele ciepłych słów pełnych miłości, wdzięczności, szacunku i oddania, bo przecież nikt inny jak właśnie Oni kształtują poglądy, serce i charakter dziecka, udzielają praktycznych wskazówek, przekazują doświadczenie i spuściznę moralną. Na zakończenie wszyscy zaproszeni Rodzice otrzymali symboliczny kwiatek jako wyraz miłości i wdzięczności za trud wychowania.

Uroczystość cieszyła się ogromnym uznaniem obecnych na niej gości. Dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu wzruszeń oraz pozytywnych wrażeń. Rodzice miło spędzili ten majowy wieczór, oprócz oficjalnej akademii mieli również okazję spotkać się przy kawie i słodkiej niespodziance.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania