Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
MALI ODKRYWCY WSPÓLNEJ ZABAWY

MALI ODKRYWCY WSPÓLNEJ ZABAWY

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 21.03.2017

21 marca 2017 r. uczniowie z kl. I a gimnazjum i kl. V a szkoły podstawowej w ramach Pierwszego Dnia Wiosny przygotowali i prowadzili spotkanie integracyjne „Mali odkrywcy wspólnej zabawy” w klasie 2 d edukacji wczesnoszkolnej.

Codziennie odkrywamy niewidzialne skarby. Przeprowadzone zajęcia pomogły dzieciom do coraz lepszego uczestniczenia we wspólnej zabawie i radosnym śpiewie, co z pewnością przyczyniło się do przyjmowania dobrych skarbów do SERCA. Dzieciom gratulujemy super zabawy i dobrego poczucia humoru.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień