Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Małe radości i drobne gesty życzliwości są iskierkami naszej codzienności.

Małe radości i drobne gesty życzliwości są iskierkami naszej codzienności.

Warszawa 25.01.2019

Obchodzony od 1952 roku w wielu krajach na świecie Dzień Sekretarki i Asystenki ma na celu wyrażenie uznania i promowanie często niezauważonej w amoku obowiązków ciężkiej pracy sekretarki i asystentki. Talentowicze postanowili przygotować paniom z sekretariatu drobny upominek.

Talentowicze wiedzą, że sekretariat to bardzo ważne miejsce w szkole. W tym miejscu pracują panie: Sylwia i Monika- pośród komputerów, telefonów i papierów, pośród stempli różnych tych okrągłych i podłużnych, skoroszytów i spinaczy można co dzień je zobaczyć. Panie  w sekretariacie kibicują bardzo gorąco grupie projektowej TalentowiSKO. Wręczając własnoręcznie wykonane świeczniki  i składając życzenia paniom z sekretariatu Talelentowicze wyrazili swoją wdzięczność za  wsparcie w realizacji podjętych działań.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień