Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Małe radości i drobne gesty życzliwości są iskierkami naszej codzienności.

Małe radości i drobne gesty życzliwości są iskierkami naszej codzienności.

Warszawa 25.01.2019

Obchodzony od 1952 roku w wielu krajach na świecie Dzień Sekretarki i Asystenki ma na celu wyrażenie uznania i promowanie często niezauważonej w amoku obowiązków ciężkiej pracy sekretarki i asystentki. Talentowicze postanowili przygotować paniom z sekretariatu drobny upominek.

Talentowicze wiedzą, że sekretariat to bardzo ważne miejsce w szkole. W tym miejscu pracują panie: Sylwia i Monika- pośród komputerów, telefonów i papierów, pośród stempli różnych tych okrągłych i podłużnych, skoroszytów i spinaczy można co dzień je zobaczyć. Panie  w sekretariacie kibicują bardzo gorąco grupie projektowej TalentowiSKO. Wręczając własnoręcznie wykonane świeczniki  i składając życzenia paniom z sekretariatu Talelentowicze wyrazili swoją wdzięczność za  wsparcie w realizacji podjętych działań.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania