Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
„Mała-wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje” - konkurs plastyczny.

„Mała-wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje” - konkurs plastyczny.

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 05.06.2016

Julia Karcz zdobywczyni wyróżnienia w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Krakowski Bank Spółdzielczy dla członków SKO.

1 czerwca bieżącego roku  w Hotelu Atrium w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs plastyczny dla  członków SKO ze szkół podstawowych i gimnazjów - „Mała-wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje” oraz konkurs dla opiekunów SKO „Nasza Szkoła oszczędza w SKO” zorganizowanych przez Krakowski Bank Spółdzielczy.

W uroczystej gali wzięli udział przedstawiciele Rady Nadzorczej i Zarząd Krakowskiego Banku Spółdzielczego, laureaci konkursu plastycznego  wraz z rodzicami i opiekunami Szkolnych Kas Oszczędnościowych, a także przedstawiciel Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej. Przewodniczący Rady Nadzorczej Jan Czesak oraz Prezes Zarządu Zbigniew Bodzioch  podkreślili wagę rozwoju idei systematycznego i świadomego oszczędzania wśród uczniów w ramach SKO, których działalność od wielu lat wspiera KBS.

W ramach popularyzacji systematycznego i świadomego oszczędzania wśród uczniów i młodzieży Bank  zorganizował konkurs plastyczny „Mała-wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje”. Na konkurs nadesłano aż 448 prac z 38 placówek.  Wykonane w różnych technikach prace plastyczne zachwycały starannością i pomysłowością małych artystów.

W związku z dużą ilością prac, ich jakością i zaangażowaniem uczestników Konkursu, Zarząd Krakowskiego Banku Spółdzielczego podjął decyzję o przyznaniu dodatkowych nagród.  Wśród 4 prac wysłanych przez uczniów naszej szkoły praca Julii Karcz zdobyła wyróżnienie w kategorii „Ogólne wrażenia artystyczne”. Mama Julii odebrała dyplom i nagrodę (tablet) w imieniu córki.

Warto też podkreślić, że Bank ufundował dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie nagrody w postaci drobnego sprzętu sportowego, które zostaną przekazane w szkole. 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania