Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Jest takie magiczne pudełko, .. w nim świat zaczarowany, ... świat bombek choinkowych, ... mojej babci, od jej mamy".

Jest takie magiczne pudełko, .. w nim świat zaczarowany, ... świat bombek choinkowych, ... mojej babci, od jej mamy".

Warszawa 14.12.2017

W świątecznym nastroju- wycieczka do Fabryki Bombek w Nowej Dębie.

Aby poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 wybrali się 12 grudnia na wycieczkę do Fabryki Bombek w Nowej Dębie. Tam obejrzeli jedyne w Polsce i pierwsze na świecie Muzeum Bombki Choinkowej. Podziwiali stoiska z choinkami  i unikatowymi ozdobami z różnych stron świata. Warsztaty plastyczne, w których uczestniczyli uczniowie pozwolił im zrozumieć, że praca tego typu  wymaga nie tylko talentu, ale też ogromnej cierpliwości.  Z tej bogatej oferty ozdób każdy wybrał coś dla siebie i bliskich.  

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień