Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Magia świątecznego blasku

Magia świątecznego blasku

Warszawa 18.12.2018

Boże Narodzenie to najpiękniejsze i najbardziej urokliwe świąta w całym roku. Kojąco oddziałują na nas zarówno oświetlona lampkami choinka jak i dobiegające zewsząd kolędy. Nieodłącznym elementem dekoracji każdego bożonarodzeniowego wnętrza są oczywiście świece, które dopełniają magię świąt. Aby poczuć wyjątkową atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia,Talentowicze postanowili stworzyć niezwykłą kolekcję świec.

Dzięki zaangażowaniu kolegów i koleżanek z Jedynki, którzy pomogli nam zebrać odpowiednie materiały, udało się udekorować ponad 50 świec. Przy dekoracji Talentowicze wykorzystali metodę decupage, dzięki której, dodające magii świątecznego blasku  świece  prezentują się wyjątkowo pięknie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania