Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Logo SKO

Logo SKO

Warszawa 13.04.2015

Konkurs

Konkurs ogłoszony został w lutym, natomiast jego rozstrzygnięcie miało miejsce pod koniec marca. Wpłynęło 12 prac, wykonanych głównie przez uczniów klas pierwszych. Wiele projektów było bardzo ciekawych i ładnie wykonanych. Ostatecznie wygrało logo wykonane przez Patrycję Marut, wielokrotną uczestniczkę różnych konkursów artystycznych. Drugie miejsce zdobyła Monika Waręda, trzecie Hubert Kapinos. Gratulujemy zwycięzcom!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.