Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Language warm-up-Talentowiczowskie zmagania językowe

Language warm-up-Talentowiczowskie zmagania językowe

Warszawa 28.11.2018

Grupa Talentowczów z Jedynki rozpoczęła pod okiem kreatywnych wolontariuszy z Meksyku,Indii,Wietnamu,Tajlandii,Ukrainy, Dominikany i Peru językowe forum na Euroweeku w Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej.

Euroweek-Szkoła Liderów” to obóz szkoleniowy przygotowany przez Europejskie Forum Młodzieży. Program Euroweeku jest programem międzynarodowym,który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych kreatywności,komunikacji,umiejętności interpersonalnych oraz integracji wielokulturowej poprzez stosowanie różnorodnych technik między innymi dramy,projektów,ekspresji artystyczno-muzycznej.Program Euroweek obejmował różne bloki tematyczne takie jak „Praca w grupie”, „Kierowanie”, „Odkrywanie talentów” i „Europa”. Wszystkie zajęcia były prowadzone w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Meksyku Indii,Wietnamu,Tajlandii,Ukrainy, Dominikany i Peru. Talentowicze wraz z innymi uczniami Jedynki uczestniczyli w wielu grach i zabawach językowych, warsztatach integracyjnych, negocjacjach, konferencjach, debatach czy zadaniach grupowych. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ideą wolontariatu, czy „podróżować” po świecie dzięki przygotowanym przez wolontariuszy prezentacjom.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania