Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
KRZYŻÓWKI  O TEMATYCE OSZCZĘDZANIA

KRZYŻÓWKI O TEMATYCE OSZCZĘDZANIA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 16.12.2014

ĆWICZYMY UMYSŁ

W dniach od 15 -18 grudnia 2014r. w naszej szkole na świetlicy szkolnej uczniowie ćwiczą swój umysł rozwiązując krzyżówki i rebusy o tematyce oszczędzania, wiedzy z zakresu  finansów oraz historii bankowości. Rozwiązywanie krzyżówek, rebusów rozwija inteligencję i pomaga szybciej przyswoić i zapamiętac informacje. Dzięki nim,  można sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności zdobyte na spotkaniach SKO.  Krzyżówki są bardzo popularne na całym świecie dzięki nim stajemy się mądrzejsi.  Jeżeli  mamy trochę wolnego czasu i nie wiemy jak go pożytecznie wykorzystać to rozwiązujmy krzyżówki. Naukowcy twierdzą,że rozwiązywanie krzyżówek jest jednym z ćwiczeń intelektualnych, które w dużym  stopniu wpływa na naszą pamięć i sprawność umysłową. Łamigłówki stanowią dobrą gimnastykę mózgu. Ponadto przyczyniają się do spalania zbędnych kalorii w organizmie. Zatem wszelkie formy łamania głowy są jak najbardziej wskazane. Życzymy miłego, aktywnego spędzanego wolnego czasu.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania