Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
KRAMIK CHOINKOWY

KRAMIK CHOINKOWY

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 05.01.2015

„POTRZEBUJĄCY SĄ WŚRÓD NAS”

Dnia 5 stycznia 2015 roku w ZS w Latowiczu odbyła się choinka szkolna, podczas której SKO i wolontariat przeprowadził akcję charytatywna pod hasłem: „POTRZEBUJĄCY SĄ WŚRÓD NAS”.
Patronat nad akcją objęła Pani Dyrektor Wiesława Kosobudzka. Zabawa choinkowa
zorganizowana została przez Dyrektora Szkoły i Radę Rodziców. Otwarcia balu choinkowego dokonała pani Dyrektor Wiesława Kosobudzka. Już o godz. 10.00 Przedszkolaki rozpoczęły wspólną zabawę z  wychowawcami i rodzicami. Dla uczestników balu przygotowano mnóstwo konkursów, a dla zwycięzców czekały miłe niespodzianki. Po wielu tańcach i zabawach,  Przedszkolaki udali się do swoich sal na poczęstunek przygotowany przez rodziców. O godz. 12.00 zabawę rozpoczęli uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej, zaś o godzinie 14.00 na salę zaproszono uczniów klas  IV-VI i I-III Gimnazjum wraz ze swoimi opiekunami. Nie zabrakło podczas balu, oryginalnych tańców, twista, rock and rolla, samby oraz aktualnych hitów znajdujących się na listach przebojów. W trakcie choinki,  uczniowie ZS w Latowiczu,  rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły mogli aktywnie włączyć się w akcję charytatywną zorganizowaną przez SKO-wiczów, wolontariat i zakupić artykuły znajdujące się w ofercie  KRAMIKU CHOINKOWEGO czy  KAWIARENCE.  Całkowity dochód ze sprzedaży  przeznaczony zostanie na pomoc uczniom naszej szkoły znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinno-materialnej.
            Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie KRAMIKU CHOINKOWEGO i włączenie się  do 
akcji:  „POTRZEBUJĄCY SĄ WŚRÓD NAS”.     

                                                                                                

                                                                    Organizatorzy  

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania