Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Konkurs Wiedzy Technicznej GIMTECH

Konkurs Wiedzy Technicznej GIMTECH

Warszawa 21.02.2016

9 lutego 2016 r. w Publicznym Gimnazjum w Pławie odbyły się szkolne eliminacje czwartej edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Gimtech" organizowanego przez Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu pod honorowym patronatem starosty powiatu mieleckiego.

W konkursie wzięło udział 7 uczniów: 5 z klasy 3b i po 1 osobie z klas 3a i 2b. Najlepszymi okazali się: Bartosz Miłoś, Mateusz Obara, Grzegorz Starzyk, Michał Zakręcki. 12 marca 2016 r. Bartosz Miłoś, Mateusz Obara i Grzegorz Starzyk będą rywalizować z innymi uczniami gimnazjów powiatu mieleckiego w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Michał Zakręcki jest na liście rezerwowej i o jego udziale w następnym etapie dowiemy się po feriach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania