Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu
Konkurs Plastyczny "Ziemia Milicka - Czar Natury, Moc Kultury"

Konkurs Plastyczny "Ziemia Milicka - Czar Natury, Moc Kultury"

Warszawa 14.11.2016

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym na kartkę pocztową pt. „ZIEMIA MILICKA – CZAR NATURY, MOC KULTURY” przeznaczony dla dzieci i młodzieży, organizowanym przez Gminę Milicz, Pocztę Polską S.A., Ośrodek Kultury w Miliczu oraz Bibliotekę Publiczną w Miliczu.

 

Wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce  Milena Balcerzak

2 miejsce Julia Banaszek i Jakub Didyk

3 miejsce Aleksandra Milian

Wyróżnienie zdobyła Alicja Pietrzak.

Serdecznie wszystkim gratulujemy. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.