Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
Konkurs plastyczny o bezpieczeństwie

Konkurs plastyczny o bezpieczeństwie

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 01.06.2016

II miejsce w powiatowych eliminacjach XVIII. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pn. "W trosce o nasze bezpieczeństwo"

W miechowskim starostwie zostały podsumowane eliminacje powiatowe XVIII. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pn. "W trosce o nasze bezpieczeństwo" Patronat nad wydarzeniem objęła Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. Do powiatowego konkursu zgłoszono 52 prace wykonane w różnych technikach plastycznych. W otwarciu i powitaniu uczniów uczestniczyli: Leonard Mazur, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu oraz Mirosław Gręda i Mariola Szafirska, pracownicy Referatu Zarządzania Kryzysowego, którzy przygotowali konkurs od strony logistycznej.

Jury pod przewodnictwem Edyty Midro, instruktorki plastyki Centrum Kultury i Sportu w Miechowie, ogłosiło następujące wyniki ww. konkursu:

w grupie gimnazjów II miejsce zajęła Julia Karcz  z naszego gimnazjum.

Uczestnikom artystycznej rywalizacji dziękował i gratulował st. bryg. Grzegorz Kosiński, komendant powiatowy PSP w Miechowie, podkreślając, że autorzy prac sugestywnie przedstawili pracę strażaków. Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Miechowie wręczali współorganizatorzy konkursu. Najlepsze prace będą reprezentowały powiat miechowski na etapie wojewódzkim konkursu. /info i fot z: www.miechow.pl/

Gratulujemy Julii.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania