Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Konkurs Plastyczno  Literacki o bł. Bolesławie Lament

Konkurs Plastyczno Literacki o bł. Bolesławie Lament

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 19.12.2016

Rozpoczął się III Międzynarodowy Konkurs pt. Ścieżki życia i droga do świętości bł. Bolesławy Lament organizowany po raz ósmy, a po raz trzeci na skalę międzynarodową przez Zespół Szkół Nr 1 w Nidzicy.

Informacje o naszym konkursie pojawiły się również za granicą, między innymi na Polonijnym  portalu w Nowym Jorku - Dobra Polska Szkoła, na stronie  Domu Polski w Mohylewie, co świadczy o dużym zainteresowaniu konkursem w różnych zakątkach świata.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień