Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Jeśli ktoś prosi nas o pomoc,to znaczy, ze jesteśmy jeszcze coś warci.

Jeśli ktoś prosi nas o pomoc,to znaczy, ze jesteśmy jeszcze coś warci.

Warszawa 28.12.2016

Wyciągnij dłoń do tych, który Cię potrzebują… Bez względu na swój wiek, zawód, płeć, sytuację materialną – to nie ma znaczenie… liczy się serce… Dostrzeż to, że świat może być lepszy i to właśnie dzięki Tobie… Odkryj w sobie pasję działania na rzecz słabszych i pokrzywdzonych… Zobaczysz, jak Cię to wciągnie… Pomagając innym odkryjesz to, co tak na prawdę jest w życiu ważne i na czym warto się skupić… Przekonaj się, ile szczęścia w Twoje życie wniesie wyciągnięcie pomocnej dłoni w stronę kogoś po

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za okazaną pomoc i wsparcie finansowe dla naszej uczennicy klasy III gimnazjum.Dzięki Wam Święta staną się piękniejsze, a szarą rzeczywistość rozświetli solidarność ludzkich serc. Zebrane podczas kwesty  przy Kościele Parafii Matki Bozej Pocieszenia 18.12.2016 roku środki  pozwolą zakupić nowy sprzęt rehabilitacyjny dla naszej koleżanki Madzi.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania