Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Konkurs Języka Polskiego

Konkurs Języka Polskiego

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 30.03.2016

,,Potyczki z językiem polskim”

We wtorek 15 marca w sali widowiskowej krośnickiego Centrum Kultury odbył się VII Gminny  Konkurs Języka Polskiego,,Potyczki z językiem polskim”. W konkursie udział wzięli gimnazjaliści z trzech gminnych szkół: z Kuźnicy Czeszyckiej, Bukowic i Krośnic. Tym sposobem na sali znalazło się łącznie 9 drużyn, w 2-osobowych składach.

Najlepsze okazały się uczennice z II kl. gimnazjum z Bukowic. Drugie miejsce zajęły uczennice z III kl. gimnazjum z Kuźnicy Czeszyckiej, zaś miejsce III należało do uczennic z III kl. gimnazjum z Bukowic. Na zwycięzców czekały nagrody w formie książek. Pozostałe drużyny, w nagrodę pocieszenia, dostały dyplomy za udział w konkursie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania