Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Konkurs Biologiczny Wiedzy o Zdrowiu

Konkurs Biologiczny Wiedzy o Zdrowiu

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 21.04.2015

Kwiecień pełen konkursów

Dnia 15 kwietnia 2015 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Miliczu odbył się etap powiatowy Konkursu Biologicznego Wiedzy o Zdrowiu. Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu były mikroorganizmy.  Organizatorką  konkursu była nauczycielka biologii pani Beata Jaskulska.  Konkurs był skierowany do uczniów liceum i gimnazjum. Uczniowie gimnazjum w ciągu 60 minut rozwiązywali test składający się z 50 pytań z zakresu budowy i funkcjonowania organizmu człowieka. Prace były sprawdzane przez nauczycieli, opiekunów uczniów biorących udział w konkursie.

Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Kosela, Karolina Chleboś, Karolina Stolarek, opiekun Dorota Piec. Niestety nie udało się dziewczynkom stanąć na podium, ale pod względem zdobytych punktów znalazły się bardzo blisko niego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania