Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu
Koncert kolęd i piosenek świątecznych.

Koncert kolęd i piosenek świątecznych.

Warszawa 02.02.2015

W czwartek 15 stycznia tuż przed zebraniem z rodzicami postanowiliśmy zorganizować koncert kolęd i piosenek świątecznych.

Nasi kochani rodzice jak zwykle przybyli licznie. Podczas koncertu recytowano również wiersze - PAtrycja Szyndrowska, Ewelina Tymoczko oraz Alicja Milian; a swoje popisowe utwory: Maleńka Miłość, Kolęda dla nieobecnych, A kto wie czy za rogiem..., Mam tę moc wykonały nasze utalentowane koleżanki Agnieszka Panek, Angelika Lewandowicz, Natalia Kantorychyk. Na instrumentach zagrały Klaudia Radomska - flet, Julia Krysiak i Patrycja Makowiecka - skrzypce. Należy nadmienić, że dzięki naszym rodzicom i ich hojności jesteśmy o krok bliżej ku realizacji naszego celu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.