Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Koncert charytatywny

Koncert charytatywny

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Warszawa 31.01.2015

Granie i śpiewanie dla Kuby

30 stycznia odbył się noworoczny charytatywny koncert, którego uczniowie naszej szkoły byli współorganizatorami. Główny organizator to Klub Uczelniany WSOSP. Na koncercie przeprowadzona została aukcja plakatów wykonanych przez gimnazjalistów. Można było kupić również karty walentynkowe, przygotowane przez uczniów. Na koncercie zgodzili się wystąpić charytatywnie: orkiestra wojskowa, zespół taneczny z Dęblina, śpiewali byli uczniowie naszej szkoły. Bardzo podobał się występ czterech braci z Puław, którzy śpiewali kolędy. Krótkie koncerty dały zespoły rockowe z Puław i Dęblina oraz raper z Dęblina. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do rehabilitacji dla Kuby. Przy koncercie pracowało 12 wolontariuszy z naszej szkoły. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania