Powrót do BlogowiSKO Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Kolejna porcja domowych słodkości

Kolejna porcja domowych słodkości

Wpis dodany przez szkołę Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Warszawa 04.12.2014

Kiermasz charytatywny klasy I b

Tym razem uczniowie klasy I b pod czujnym okiem wychowawczyni przygotowali domowe słodkości do sprzedaży, wspierając naszą akcję. Największym hitem kiermaszu okazały się "szyszki" z ryżu preparowanego, które wykupiono niemal natychmiast. Cały dochód z imprezy gimnazjaliści przeznaczyli na zakup upominków dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.