Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Klub 4H

Klub 4H

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 22.03.2015

Spotkanie bibliotecznego klubu 4H

W Bibliotece  w Kuźnicy Czeszyckiej odbywają się cykliczne  spotkania Klubu 4H.  Na spotkaniach tych uczestnicy  uczą się partnerstwa i troski o innych. Nabywają umiejętności wykorzystywania swojej wiedzy, zdolności, manualnej sprawności w działaniach służących rozwojowi społeczności. Dbają o swoje zdrowie , środowisko przyrodnicze oraz zachowanie tradycji, kultury swojego regionu. Na  marcowym spotkaniu  klubowicze zapoznają  się z tradycjami wielkanocnymi. Wykonają  również  „zająca” i „Koszyczek wielkanocny”, który będzie brał udział w konkursie organizowanym przez DODR we Wrocławiu. Biblioteka  zaprasza chętne dzieci do udziału w spotkaniach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania