Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Klasowe choinki

Klasowe choinki

Warszawa 13.01.2016

W ramach trwającego w naszym gimnazjum konkursu "Liga Klas" w grudniu poszczególne klasy miały za zadanie wykonać "Najpiękniejszą choinkę klasową".

Pomysły na klasowe choinki były różnorodne. Wśród nich znalazła się udekorowana na biało żywa sosna klasy III b, bajecznie wystrojony żywy świerk klasy II b, oryginalna, żywa jodełka klasy I a z pysznymi piernikami, choinka wykonana z papieru klasy III a oraz kolorowo wystrojone choinki sztuczne klasy II a i I b.

Konkurs na "Najpiękniejszą klasową choinkę" był ostatnim działaniem w I półroczu w ramach "Ligii Klas". Uczniowie wraz z opiekunami po podsumowaniu wszystkich działań przyznali poszczególnym klasom następujące miejsca w konkursie "Liga Klas":

  1. miejsce - klasa I a
  2. miejsce - klasa II a
  3. miejsce - klasa II b
  4. miejsce - klasa III b
  5. miejsce - klasa I b
  6. miejsce - klasa III a

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania