Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Klasowe choinki

Klasowe choinki

Warszawa 13.01.2016

W ramach trwającego w naszym gimnazjum konkursu "Liga Klas" w grudniu poszczególne klasy miały za zadanie wykonać "Najpiękniejszą choinkę klasową".

Pomysły na klasowe choinki były różnorodne. Wśród nich znalazła się udekorowana na biało żywa sosna klasy III b, bajecznie wystrojony żywy świerk klasy II b, oryginalna, żywa jodełka klasy I a z pysznymi piernikami, choinka wykonana z papieru klasy III a oraz kolorowo wystrojone choinki sztuczne klasy II a i I b.

Konkurs na "Najpiękniejszą klasową choinkę" był ostatnim działaniem w I półroczu w ramach "Ligii Klas". Uczniowie wraz z opiekunami po podsumowaniu wszystkich działań przyznali poszczególnym klasom następujące miejsca w konkursie "Liga Klas":

  1. miejsce - klasa I a
  2. miejsce - klasa II a
  3. miejsce - klasa II b
  4. miejsce - klasa III b
  5. miejsce - klasa I b
  6. miejsce - klasa III a

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.