Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
KLASA III A NAJLEPSZA W MISTRZOSTWACH SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ CHŁOPCÓW

KLASA III A NAJLEPSZA W MISTRZOSTWACH SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ CHŁOPCÓW

Warszawa 16.12.2015

W dniach 03 i 10 grudnia br. roku, w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej chłopców.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 10 drużyn  z klas I-III, przy czym klasa IIIa wystawiła 3 swoje reprezentacje, a klasa Ic dwie. Drużyny podzielone zostały na 2 grupy, a mecze rozgrywane były systemem „każdy  z każdym” . W kolejnym etapie dwa najlepsze zespoły z każdej grupy  grały o miejsca 1-4 w turnieju, a zespoły z miejsc trzecich i czwartych o miejsca 5-8. Czas trwania każdego spotkania wynosił 6 minut.

Mecze dostarczyły kibicom wielu wrażeń, były bardzo zacięte i stały na dobrym poziomie. W pojedynku o pierwsze miejsce w mistrzostwach spotkały się 2 najlepsze zespoły w całym turnieju – IIIa1 i IIIc. W fazie eliminacyjnej spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem. Tym razem lepsza okazała się klasa IIIa1 zwyciężając 4:2. Najlepszym strzelcem mistrzostw został Maksymilian Sowa z klasy IIIa1, który zdobył 21 bramek.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce – IIIa1

II miejsce –  IIIc

III miejsce – IIc

IV miejsce –  IIIb

V miejsce – IIIa2

VI miejsce –  IIb

VII miejsce – Ic1

VIII miejsce – Ia

IX miejsce – Ic2, IIIa3

Zwycięski zespół otrzymał z rąk pana dyrektora Sławomira Zdunka pamiątkowy puchar oraz dyplom, a pozostałe drużyny oraz najlepszy strzelec dyplomy. Organizatorem turnieju był Arkadiusz Smolarz.

Pozostałe wpisy z tej kategorii