Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
KIESZONKOWE - MOJA PIERWSZA "WYPŁATA"

KIESZONKOWE - MOJA PIERWSZA "WYPŁATA"

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 15.11.2015

spotkanie SKO-wiczów, wolontariuszy i wychowanków świetlicy

W tym tygodniu w świetlicy szkolnej nasi SKO-wicze i wolontariusze podjęli temat kieszonkowego, czyli potocznie nazywanej tak niewielkiej sumy pieniędzy wypłacanej dziecku przez rodziców raz w tygodniu lub miesiącu.                                 Zebrani mogli wypowiedzieć się na temat tego, czy dostają kieszonkowe, na co je wydają, czy jest potrzebne i dlaczego.                                                                        Ostatnim elementem spotkania była próba odpowiedzi na pytanie, czy jesteś oszczędny i w jaki sposób. A wniosek nasunął się jeden, że warto oszczędzać, żeby nie martwić się, gdy przyjdą nagłe wydatki.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania