Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
KIERMASZ  ŚWIĄTECZNY

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 16.12.2015

"Okaż serce, pomóż Dzieciom"

Świąteczny Kiermasz wpisał się już na stałe w kalendarzu uroczystości naszej szkoły. Dnia 10 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół w Latowiczu, został  zorganizowany Kiermasz Świąteczny pod hasłem: „ Okaż serce, pomóż dzieciom”. Gwiazdki, aniołki, choinki, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, łańcuchy, stroiki i kojarzące się ze świętami gadżety  można znaleźć na stoisku, jakie wystawiono w holu szkoły. Uczniowie, zarówno SKO- wiczowie jak  i wolontariusze , którzy  dyżurują w roli sprzedawców w bardzo fajny sposób zachęcają do ich kupowania.
Oryginalne ozdoby, własnoręcznie wykonali uczniowie, ich rodzice  oraz nauczyciele.  Akcja miała na celu, pozyskanie funduszy na pomoc uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji rodzinno- materialnej. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania