Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Warszawa 07.12.2015

I TY możesz zostać Świętym Mikołajem!

10 grudnia 2015r. w ZS w Latowiczu , zostanie zorganizowany "Świąteczny  Kiermasz" przez Wolontariat oraz SKO. Podczas kiermaszu będzie można kupić: ozdoby świąteczne, bombki, choinki, kule oraz inne gadżety bożonarodzeniowe.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla uczniów naszej szkoły znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinno- materialnej.

                                                                                          Zapraszamy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.