Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum przy Zespole Szkół w Stawie

Kiermasz świąteczny

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum przy Zespole Szkół w Stawie
Warszawa 05.01.2015

Kiermasz świąteczny jest doskonałą okazją do zarobienia kilku gorszy!

Dnia 11 grudnia 2014 roku uczniowe naszego gimnazjum zorganizowali kiermasz świąteczny. Najstarsza klasa gimnazjalna własnoręcznie zrobiła rzeczy, które później sprzedawała na długich przerwach. Pojawiły się między innymi "szyszkowe bombki", świeczniki, pyszne pierniczki, przedmioty z masy solnej oraz wiele innych. Zainteresowanie na początku było niewielkie, ale po chwili niespodziewanie wzrosło. Po szkole rozniosła się szybko wiadomość, że sprzedajemy świąteczne ozdoby wykonane własnoręcznie. Pomysł spodobał się nawet pracownikom szkoły, którzy skusili się na niektóre ozdóbki.. Wszyscy chętni byli zachwyceni dokonanym zakupem. Docenili naszą pracę, co nas bardzo cieszy. Jesteśmy zadowoleni, że w naszej szkole podobają się takie pomysły, spróbujemy je powielać w przyszłości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania