Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Warszawa 16.12.2014

Pomoc dla ciężko chorego chłopca

16 grudnia wolontariusze - uczniowie naszego gimnazjum (w sumie 16 osób) przeprowadzili świąteczny kiermasz. Informacje o kiermaszu można było znaleźć na plakatach w szkole i na pobliskim osiedlu. Uczennice klasy III odwiedzały dwukrotnie każdą klasę i ogłaszały kiermasz. Na kiermaszu można było kupić gwiazdki i aniołki wykonane przez uczniów, rodziców i pracowników szkoły, ozdoby papierowe na choinkę, stroiki świąteczne, piernikowe aniołki upieczone i udekorowane przez uczennice klasy IA, kartki świąteczne zaprojektowane przez uczniów. Największym powodzeniem cieszyły się wyroby na szydełku i aniołki z piernika - wszystkie zostały sprzedane. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na nasz cel konkursowy - pomoc ciężko choremu chłopcu.  

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania