Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Warszawa 16.12.2014

Pomoc dla ciężko chorego chłopca

16 grudnia wolontariusze - uczniowie naszego gimnazjum (w sumie 16 osób) przeprowadzili świąteczny kiermasz. Informacje o kiermaszu można było znaleźć na plakatach w szkole i na pobliskim osiedlu. Uczennice klasy III odwiedzały dwukrotnie każdą klasę i ogłaszały kiermasz. Na kiermaszu można było kupić gwiazdki i aniołki wykonane przez uczniów, rodziców i pracowników szkoły, ozdoby papierowe na choinkę, stroiki świąteczne, piernikowe aniołki upieczone i udekorowane przez uczennice klasy IA, kartki świąteczne zaprojektowane przez uczniów. Największym powodzeniem cieszyły się wyroby na szydełku i aniołki z piernika - wszystkie zostały sprzedane. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na nasz cel konkursowy - pomoc ciężko choremu chłopcu.  

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.