Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

Warszawa 16.04.2015

Powiatowy Jarmark Wielkanocny

 29 marca w Borowej podziwialiśmy bogactwo tradycji i kultury Powiatu Mieleckiego podczas Powiatowego Jarmarku Wielkanocnego. Organizatorami tego wyjątkowego  wydarzenia byli: Starostwo Powiatowe w Mielcu, Gmina Borowa i GOK w Borowej. Jarmark przyciągnął tłumy mieszkańców powiatu, stoiska wystawiennicze obfitowały w tradycyjne jadło i rękodzieło artystyczne: ręcznie wykonane pisanki, stroiki i ozdoby wielkanocne. Nasze prace też zostały wystawione na sprzedaż na stoisku partnera środowiskowego naszych inicjatyw  Związku Aktywnych Kobiet w Glinach Wielkich. Dzięki ich życzliwości i pomocy udało się sprzedać prawie wszystkie przygotowane ozdoby, w wyniku czego zarobiliśmy sporo pieniędzy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania