Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 11.12.2014

Akcja charytatywna SKO

Dnia 11.12.2014r. w Zespole Szkół w Latowiczu odbył się KIERMASZ ŚIWĄTECZNY. Prace wykonane przez uczniów dostarczyli wychowawcy klas. O słodki akcent zadbały mamy-wolontariuszki oraz uczennice starszych klas gimnazjum. Fundusze pozyskane ze sprzedaży świątecznych ozdób, stroików i pysznego ciasta przeznaczone są na cele charytatowne na rzecz potrzebujących uczniów naszej szkoły. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i rodziców. Akcję objęły patronatem: Dyrektor Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim Oddział w Latowiczu Pani Ewa Kaliszewska oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Latowiczu Pani Wiesława Kosobudzka . Opiekunowie SKO czuwali nad prawidłowym przebiegiem kiermaszu, podczas którego z ogromnym zaangażowaniem pracowali członkowie SKO- wolontariusze. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się  do naszej akcji. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania