Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Kiermasz inny niż wszystkie

Kiermasz inny niż wszystkie

Warszawa 02.12.2016

Nasza pomoc właśnie dziś przejawiała się podczas kiermaszu galaretek "Złotóweczka na kółeczka" oraz sprzedaży cegiełek. Pomysłodawcą byli nauczyciele D.Tucka i R.Marciniec, szkolny wolontariat, a przede wszystkim nasza IIIB z wychowawcą..

Od tytułowej złotóweczki do złotóweczki udało nam się uzbierać więcej niż oczekiwaliśmy, jednak to nie wystarcza. Byliśmy zadowoleni z przebiegu całej akcji i nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania społeczności szkolnej. Nasza praca przebiegła niezwykle szybko i sprawnie, co spowodowało, że nasze wyroby zniknęły w mgnieniu oka, a szczęście dzieci jest nie do opisania.Podczas kiermaszu udało nam się zebrać ponad 500 złotych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania