Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 14.01.2015

15.12.2014

   Dnia 15 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Edmunda Bojanowskiego w Kuźnicy Czeszyckiej odbył się KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY pod hasłem "DLA NINY". Tym razem w akcję zaangażowały się uczennice klasy II gimnazjum. Naszym opiekunem była P. Pasznicka. Obiektem sprzedaży były kartki i ozdoby świąteczne oraz mini-kiermasz ciast. Wszystkie wykonane ozdoby były ręcznie robione przez uczniów naszej szkoły. Kiermasz rozpoczął się o godzinie ósmej. Kartki świąteczne można było zakupić lub wylosować w loterii. Akcja przebiegała bardzo sprawnie i z wielkim zaangażowananiem uczniów i nauczycieli.

Po kiermaszu podliczyliśmy pieniążki i okazało się, że akcja zakończyła się sukcesem. Zebraliśmy okrągłą sumę 400-stu złotych.

Już w tej chwili myślimy o następnej akcji, aby tylko pomóc naszej koleżance z Krośnic. Mamy naprawdę wielkie serca. Dziękujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania