Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Dankowicach
KIERMASZ BOZONARODZENIOWY

KIERMASZ BOZONARODZENIOWY

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Dankowicach
Warszawa 28.01.2016

POLA NADZIEI

Po raz kolejny przy kościele w Dankowicach odbył się kiermasz. W ofercie, wykonane przez uczniów i nauczycieli przepiękne ozdoby świąteczne. Kolorowe bombki wykonane metodą decoupage, ozdobione cekinami, które powstały na technice oraz na zajęciach artystycznych i pozalekcyjnych. Ozdoby wykonane przez uczniów z pracowni ceramicznej. Anioły, które mają chronić i opiekować się domownikami, dzwonki i renifery symbolizujące święta. Kartki świąteczne ozdobione szydełkowymi dekoracjami, piernikowe choinki, stroiki pachnące jodłą. Starannie wykonane cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dankowickich parafian. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem ks. Proboszcza za okazaną życzliwość.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania